SREBRNOGÓRSKA GRA TERENOWA
 
Już 30 kwietnia 2016 rozpoczyna się sezon turystyczny w Wiosce Indiańskiej w Srebrnej Górze oraz kolejna edycja Srebrnogórskiej Gry Terenowej, w której Wioska Indiańska jest  jednym z miejsc wykonania  ciekawych zadań.
Tym razem  gra potrwa do 2 października 2016 r.  Każdy z uczestników musi odwiedzić co najmniej 5 z 10  wymienionych atrakcji turystycznych w Srebrnej Górze i okolicach, wykonać zadanie i zdobyć pieczęć. Wypełnione karty należy wrzucić do specjalnie oznaczonej urny na "Przystanku 4-ty" lub przesłać pocztą na podany na karcie ades. Losowanie nagród 10 października 2016r. ZAPRASZAMY DO ZABAWY 

 Sezon w roku 2014 zaczynamy 1 maja

Majówkowa Gra Terenowa w Srebrnej Górze

1 - 3 maja 2014 r.

Podczas Majówki Srebrnogórskiej, każdy może się zmierzyć z zadaniami "Majówkowej Gry Terenowej w Srebrnej Górze". Zadaniem uczestników będzie wykonanie zadań z gry i zebranie wszystkich pieczątek na mapce, która będzie do pobrania na stronie urzędu www.stoszowice.pl, a także w pensjonatach i hotelach na terenie Srebrnej Góry. W grze można startować pojedynczo, rodzinnie lub grupowo. Zmierzenie się z zadaniami - to duże wyzwanie, ale przede wszystkim świetna zabawa i wspaniała przygoda.
Zapraszamy!
* * *
Ciakawe miejsca w okolicy: Park Linowy - www.hmm.com.pl
Górska Twierdza z XVIII wieku.
Trasa byłej Kolei Sowiogórskiej z zachowanymi wyniosłymi wiaduktami, wzorowanymi na rzymskich akweduktach.